KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 6662701
nr 666 2701
Träsnitt
Japan, 1800-tal, 35x22
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 8 november 2010
kl 17:25:23
700 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr